Príbor

Štýl, farba, úžitok, Swarovski, či všetko naraz? Nech sa páči vyberte si…

Neuveriteľný farebný príbor, ktorý je vďaka použitej technológii PVD coatingu, vhodný do umývačky riadu. Dokonalá nerezová oceľ kombinovaná s módnou farbou dáva príboru nevšedný vzhľad.

Farebný príbor

Designový príbor je netradičným doplnkom pre vaše stolovanie. Každý design je jedinečný a rovnako jedinečný bude aj váš každodenný stôl.

Designový príbor

Tento exkluzívny a luxusný príbor rozžiari vaše každodenné stolovanie najkvalitnejšími kryštálmi Swarovski.

Príbor s kryštáľmi SWAROVSKI

Stolovanie nie je iba jedlo, ale aj káva, šalát, zákusok a veľa ďalších príjemných vecí. Preto si tu môžete vybrať aj doplnky podľa vášho štýlu a vašej chuti.

Príborové doplnky a lyžičky

Best sellers

Čo naši zákazníci kupujú najčastejšie

Oslo Black Shiny 3Crystal Swarovski Red

 

Top design v stolovaní, čierny príbor vo vysokom lesku, v ktorom sú osadené 3 originálne kamene Swarovski v červenej farbe. Príbor, ktorý vás očarí svojou farbou a výnimočným doplnkom! Model v čierno/lesklom prevedení.

Výroba príborov HERDMAR

herdmar_logo-web

Farebný príbor (PVD Coating)

Elegantný a štýlový, kvalitný, nádherný.
Nová farba Vašej chuti.

Farebný príbor je vyrobený pomocou PVD coatingu. Technológia pokovovania spôsobom PVD (Physical Vapor Deposition), pozostáva z tenkého keramického vysoko priľnavého povlaku s regulovanou hrúbkou medzi 0,5 a 1,5 mikrónov, naneseným vysoko ionizovanou plazmou, vo vysoko vákuovej komore. Aplikuje sa v matnej, alebo lesklej úprave. Vrstva povlaku, ktorá preniká do pôvodného materiálu, sa vyznačuje vysokou tvrdosťou a odolnosťou proti oteru a tiež korózii aj kyselinám. Výsledkom je vyššia tvrdosť povrchu s množstvom farebných variantov zachovávajúcich kovový vzhľad ocele.
• Príbor má antialergickú ochranu pred priamym kontaktom človeka so základom a zamedzuje tak alergickým reakciám na rôzne zložky, napríklad na nikel.
• Vďaka biokompatibilite sa významne redukuje priľnavosť baktérií a ich šírenie
• Odolnosť voči opotrebeniu a korózii predlžuje životnosť príboru
• Proces pokovovania je priateľský k prírode, pretože je neznečisťujúci

Dokonalá nerezová oceľ kombinovaná s módnou farbou dáva nevšedný vzhľad. Farebné (PVD) príbory, sa odporúča umývať v umývačke riadu.

Napíšte nám